Gdzieś między Polską a Niemcami, a szczególnie w NRD

Kolejny etap konkursu Blog Roku 2010

EDIT: Nie doczytałem dokładnie regulaminu konkursu i sądziłem, że w tym etapie można głosować znowu na wszystkie blogi. Okazało się jednak, że do tego etapu wchodzi po 10 pierwszych blogów z każdej kategorii. Czyli to by było na tyle.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zagłosowali na mój blog w konkursie Blog Roku 2010. Nie było dla mnie niespodzianką że na notebooka nie mam szans, ale nie o to tutaj chodzi.

Bilans i tak jest bardzo pozytywny. Zyskałem nowych czytelników (średnia ilość wejść na dobę systematycznie rośnie) i poprawiłem wygląd bloga. Przy okazji zapoznałem się z CSS-em - lepiej późno niż wcale. Bo od dłuższego czasu przy rozmowach w sprawie pracy musiałem przyznawać się, że moje pojęcie o HTML i CSS jest bardzo blade. W następnej kolejności popracuję nad Javascriptem.

Przy okazji omówię zmiany designu: Kolorystycznie postanowiłem pójść w klimaty realnego socjalizmu, z jego szaroburością, a graficznie w Stasi/SB - dokumenty pisane na maszynie (font tych napisów jest zdjęty z maszyny do pisania firmy Robotron), specyficzny język. Skrzynka pocztowa z lewej jest NRD-owska. Pomyślę jeszcze nad tłem i stronicowaniem.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dotyczy:

Kategorie:Organizacyjne

Sledz donosy: RSS 2.0

Wasz znak: trackback

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


2 komentarze do “Kolejny etap konkursu Blog Roku 2010”

 1. janekr pisze:

  Jesteś pewien tego numeru? Próbowałem dwa razy, ale mi odpisało, że podany numer bloga nie istnieje

 2. cmos pisze:

  @janekr
  Jesteś pewien tego numeru?

  Ups, niedokładnie przeczytałem regulamin. Jednak w tym etapie głosuje się tylko na pierwszą dziesiątkę z poprzedniego etapu. Czyli nie kwalifikuję się.

  Ale bardzo dziękuję za uznanie 🙂

Skomentuj i Ty

Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Podziękowania proszę kierować do spamerów