Gdzieś między Polską a Niemcami, a szczególnie w NRD

Remont zakończony

No, to skończyłem generalny remont bloga. Ponieważ po poszerzeniu głównej szpalty zdjęcia zrobiły się jakieś małe, postanowiłem je powiększyć. I zrobiłem to porządnie - zresizowałem oryginały na nowo na szerokość 600 punktów. Powinno być widać na nich więcej.

Ponieważ niedawno nabyłem drukarkę wielofunkcyjną to poskanowałem na nowo materiały papierowe. Część z nich była wcześniej załączona jako zdjęcia, inne skanowane na podobnym urządzeniu w firmie. Moja nowa drukarka nie była droga, skanuje bardzo wolno (ponad 2 minuty na stronę), ale jakość skanów jest bardzo dobra, o wiele lepsza niż wcześniejszych.

Przy okazji posprawdzałem linki do youtuba i większość z nich okazała się być z różnych przyczyn nieaktualna. Powklejałem nowe, niektóre nawet lepsze .

Niestety okazało się, że trochę oryginałów mi zaginęło. Dotyczy to przede wszystkim notek o Weihnachtsmarkcie i o bibliotekach. Wyciągnę z tego wnioski, na pewno skuteczniej niż polskie lotnictwo z katastrofy w Smoleńsku. W tych trzech notkach zdjęcia są po prostu powiększone. Postaram się w miarę możliwości zrobić nowe zdjęcia. Z biblioteką nie ma sprawy, gorzej z Weihnachtsmarktem.

Zapraszam do obejrzenia całości mojego bloga od początku. Polecam szczególnie notkę o kolejkach PIKO, skany z katalogów wyszły zarąbiście.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dotyczy:

Kategorie:Organizacyjne

Sledz donosy: RSS 2.0

Wasz znak: trackback

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Skomentuj i Ty

Komentowanie tylko dla zarejestrowanych i zalogowanych użytkowników. Podziękowania proszę kierować do spamerów